Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem z nowym rondem na al. Solidarności. Kierowcy: Szybko się blokuje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2017 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Zastanawiam sie co za idiota wymyslil to samo rozwiazanie na krochmalnej diamentowa zamiast zwyklego ronda .moze chodzi zeby wydac wiecej kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie nie ze.s.ra! Ci z botanika to jakieś żubry żeby ich tak trzymać pod kloszem!?!? Stacja paliw NIE, maszt telekomunikacyjny NIE (chociaż anteny u proboszcza nie przeszkadzają) ale juz wszystkie światła w Lublinie dla tych spadochronów zielone tak??? A co...? U was w polu świateł nie było i korków nie było prawda ?? Humy...moze sobie takie nadajniki w aucie zainstalujcie jak Viaatoll tylko dla was bedzie zieloną falę zapalał... Wszyscy inni niech w korkach stoją bo jaśnie szlachta z botanika nosi mieć wszędzie zielone. Z resztą widzę jak wy jeździcie, te wasze zwyczaje z głębokiej prowincji ... ŻAL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczysz jaki będą  krzyczeć jak powstanie niedaleko Botanika nowy cmentarz komunalny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawic na rondzie pomnij Jara w skali 10 do 1, przepustowosc sie sama zwiekszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą jechałem tamtędy. Korek do skrętu z Ducha w Solidarności w kierunku centrum jak był przed przebudową tak jest i teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha - zuczek "sprezentował" mieszkańcom kolejnego babola za grube miliony w ramach "cywilizacyjnego skoku do przodu". Ale co tam - ważne, że "fundusze z UE zostały wykorzystane", no i że ta kapucha trafiła do właściwych kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłączyć te zasra.ne światła i po problemie.Przecież jest rondo,po ch.uj te światła???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc budowa wiaduktu w tym miejscu prawie nic nie zmieniła. Problem był zawsze z ulicami sikorskiego i ducha i problem nadal pozostał - jak były korki tak są nadal. Usprawnili przejazd na wprost przez solidarności - ten kierunek przed budową akurat nie był zablokowany. Co się poprawiło - pewnie niewiele. Sprawę komplikują światła na rondzie. Szczerze mówiąc myślałem że stawiając rondo będzie bez świateł - teraz światła tylko utrudniają przejazd. Wyłączcie światła tak na próbę to zobaczycie że przejazd będzie płynny bez korków, ewentualnie zróbcie jeden pas z sikorskiego z zieloną strzałką w prawo i nie będzie problemu korków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt raczej nie zatrzymuje się kilka metrów przed linią bo ma taką fanaberię. Nie pomyślałeś, że może wysocy ludzie w małych samochodach nie widzą sygnalizatorów umieszczonych nad jezdnią? Ja osobiście zatrzymuje się tak by widzieć choć jeden sygnalizator, gdybym zawsze pchał się na linię to co drugi raz ruszyłbym kilka sekund po zapaleniu zielonego. Wtedy na pewno przepustowość poprawiłaby się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówiłem że tak będzie, projekt przebudowy z przed 20 lat. Zrobione szybko aby kasę wyrwać z Unii. Przebudowali woadukt na warszawskiej też do kitu. Robota żeby robić a poprawy dla mieszkańców brak. Czyja to wina? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytenik ma 100% racji!!! Dziś Willowa stała calutka zablokowana, jak za czasów przed przebudową. Na rondzie dla jadących z Ducha w stronę centrum czekają 3 sygnalizacje świetlne, na których czekałam dziś 5 kolejek świateł, by przejechać jakieś 70m w stronę centrum. Tymczasem ruch na Sikorskiego nigdy nie był aż tak uciążliwy jak dla wyjeżdżających z Botanika (wiem, bo swego czasu woziłam dziecko do żłobka na Puławską i wiem ile czasu zajmował przejazd w jedną stronę, a ile w drugą. I doskonale widziałam, że korki na Sikorskiego naprawdę były minimalne w porównaniu z tymi dla jadących od strony Botanika. Widać, że pan Kieliszek nie ma zielonego pojęcia jak wygląda tam ruch w godzinach szczytu i nie wiem dlaczego aż tak faworyzuje jadących od strony Sikorskiego. Jeśli tak ma wyglądać usprawnienie wyjazdu z Botanika, to lepiej niech nam nic więcej nie usprawniają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobnie skręt w prawo z trasy warszawskiej w sikorskiego.. zielone światło na 2 (góra 3) samochody, reszta czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździć MPK i problemow z korkami nie będzie. Nawet na tym nowym rondzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w tym mieście chodzi o to, żeby króliczka gonić, nie żeby go złapać. Znając życie jak zrobią przedłużenie BMC to napierdzielą tam 50 świateł i taka będzie obwodnica centrum. Złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jest jeszcze nic w porównaniu z badaniami wietrzności, które pokazały, że ta "modernizacja" w sposób istotny naruszyła przepływ powietrza przez jeden z ostatnich i jeszcze czynnych korytarzy napowietrzających Lublin. Nie myląc z przewietrzaniem terenów zurbanizowanych przypomnieć wypada, że jeszcze przed przebudową rzeczonego skrzyżowania ilość przedwczesnych zgonów w Lublinie z tytułu samej tylko ekspozycji mieszkańców na pyły zawieszone PM2,5 była 18 razy większa niż liczba ofiar śmiertelnych w wypadkach komunikacyjnych. Na zdrowie tym, którzy zatwierdzali projekt przebudowy i to pomimo merytorycznych uwag RKP.
 zgadza sie nawet letem zdarza sie przekroczenie wartosci PM 2,5 i Pm 10. A co bedzie zima??? choroby gornych dróg oddechowych to najmniejsze powiklanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niech sie nie ze.s.ra! Ci z botanika to jakieś żubry żeby ich tak trzymać pod kloszem!?!? Stacja paliw NIE, maszt telekomunikacyjny NIE (chociaż anteny u proboszcza nie przeszkadzają) ale juz wszystkie światła w Lublinie dla tych spadochronów zielone tak??? A co...? U was w polu świateł nie było i korków nie było prawda ?? Humy...moze sobie takie nadajniki w aucie zainstalujcie jak Viaatoll tylko dla was bedzie zieloną falę zapalał... Wszyscy inni niech w korkach stoją bo jaśnie szlachta z botanika nosi mieć wszędzie zielone. Z resztą widzę jak wy jeździcie, te wasze zwyczaje z głębokiej prowincji ... ŻAL...
 poziom kultury u pana pozostawia wiele do rzyczenia. jezeli buduje sie cos za grube miliony to chyba wypadaloby zeby to prawidlowo funkcjonowalo. jezeli sytuacja jest tak kjak przed przebudowa to po co zostalo wydane te kilkadziesiat milionow zl. naruszony zostal korytarz napowietrzajacy miasto i wszyscy oczuja to juz najblizszej zimy. Obraza pan innych ludzi,  po co ? prowincjonalne niestety to jest panskie myslenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy oni sa idiotami ci urzednicy? wydano 70milionow i jest bez zmian,wielokrotnie o tym pisalem oraz rozmawialem w urzedzie ,ze projekt jest zly i ul Ducha bedzie jeszcze bardziej zakorkowana,skaranie boskie z takim "skrzyzowaniem" tylko w Lublinie jakies dziwne rzeczy robia-nadmieniam,ze pracowalem jako spec od sygn swietlnych W urzedzie bez zmian-nic sie nie da zrobic,wiec po co robiono to skrzyzowanie?kierunek Lublin Warszawa nigdy nie mial problemow wiec wiadukt jest zupelnie zbedny tam a tylko szpeci krajobraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Przecież mają modernizować. To na razie atrapa skrzyżowania. Nasuwa się pytanie kiedy będą to przebudowywać? Przecież obiecywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkance Willowej od poczatku widzialem projekt skrzyzowania i wiedzialemz ebedzie jeszcze gorzej choc i tak bylo tragicznie zle Masakra z tym naszym Botanikiem,niekompetencja i zlodziejstwo w majestacie prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy na tych światłach też panuje moda na  zatrzymywanie się ze 3 metry przed linią, jeżeli tak to się nie dziwię że skrzyżowanie ma małą przepustowość jak ktoś swoim dziwnym zachowaniem ogranicza ilość miejsca dla kolejnych pojazdów. Zauważyłem że to taki nowy trend na ulicach Lublina, samochody zatrzymujące się około 2-3 metrów przed linią. To nie jest moda, tylko konieczność. Jeżeli ktoś zatrzymuje się przed sygnalizatorem, to tak, żeby go widzieć. Może lepiej namalować linie tam, gdzie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...